Başlangıç tarihi: 17 Nisan 2019

Bitiş tarihi: 18 Nisan 2019

Zaman: 13:00 - 14:00

Konum: Büklüm Sokak 38/19 Kavaklıdere ANKARA

AMACI

Aşkın tabiatını anlamak ve sürekli bir mutluluk haline dönüştürmektir.

Bilinç, değersiz her şeyi değerli hale getiren simyadır.

Yer: Merit Eğitim Derneği

KAPSAMI
Birçok evlilik aşk ile başlar veya aşkın mutlu bir evlilikle taçlanması istenir. Evlilik çok değerli bir kurumdur. Hem ruhsal olarak hem de toplumsal olarak, evlilik ilişkisindeki başarı ve başarısızlıklar, tarafların yaşam kalitesini, mutluluğunu derinden etkilemektedir.

Aşkın bir mekaniği vardır. O mekaniğin öğrenilmesi ile aşk hüsranla sonuçlanmadan, işin içine bilinç katarak, daha kapsayıcı ve daha yüksek sevgi haline dönüştürülebilir. Bunun için ilişkiyi yönetmeyi öğrenmek gerekir.

Aşk, kimyasal bir programa eşlik eden harika bir duygudur. Fakat sevgi bir duygu değildir, sevgi bir bilinç seviyesidir. Bilgisiz bilinç olmaz. Bir şeyi yönetebilmek için onu tanımak, bilmek gerekir.

Simya, değersiz metalleri en değerli metal olan “Altın”a dönüştüren gizemli bir işlem olarak bilinir. Oysa bu sadece bir metafordur. Bilge atalarımızın, tekamül yolumuzu işaret etmek için geliştirdiği bilgece bir metafor. Simya, değersiz insanı, değerli olan “İnsan-ı Kamil”e dönüştüren bilinci işaret eder. İşin içine bilinç girince ham olan her şey kendisinin daha yüksek  haline dönüşür. İlişkiler de öyle.

Pratik, kolay uygulanabilir yöntemler ve kullanışlı bilgiler ile aşkınızı, ışıltısını ve değerini hiç kaybetmeyen altına dönüştürebilirsiniz.

BİLETİXTEN BİLET AL

Katılım 30 kişi ile sınırlıdır

YER Merit Eğitim Derneği Kavaklıdere/Ankara
SÜRESİ 60 dk.
ÜCRETİ Kişi başı 56 TL
   BİLETİXTEN BİLET AL  katılım 30 kişi ile sınırlıdır