Başlangıç tarihi: 17 Nisan 2019

Bitiş tarihi: 18 Nisan 2019

Zaman: 16:00 - 17:00

Konum: Büklüm Sokak 38/19 Kavaklıdere ANKARA

Amaç: Bir hayatı önce kendine ait kılacaksın. Sana ait olmayan hayatı kirletemezsin de, temizleyemezsin de!Senin sandığın hayatın ne kadarı sana ait?
Hayatın yedi katmanı vardır, fizik sadece bunlardan biridir. Etkinliğin amacı; yedi katmandaki kirleri ve virüsleri temizlemenin yolları hakkında bilinç oluşturmaktır.Kapsam: Temizlikten genellikle fiziksel temizlik anlaşılır. Bu eksik bir anlayıştır.
İnsan fizikten ibaret değildir. Doğal olarak insanın temizliği de fizikten ibaret olamaz. Fizik, çok boyutlu insanın sadece dış kabuğudur. Fiziksel boyutta olan kirler en kolay görülebilen ve en kolay temizlenebilen kirlerdir. İnsanın fizik ötesi boyutlarındaki kirlerini tespit etmek, tanımlamak ve temizlemek, dr.nua’nın geliştirdiği yepyeni bir bilgidir.
Benzer şekilde virüsler de sadece tıbbın ve yazılım sektörünün sözünü ettiği türlerden ibaret değildir. İlk kez dr.nua zihinsel, duygusal, sosyal ve ilişkisel virüsleri tanımladı, analiz etti ve onlarla baş etmenin tekniklerini tarif ediyor.
Su ve Sabun ile temizlenebilen kirler, en masum olanlarıdır. Asıl tehlikeli kirler, insan denen varlığı fizikötesi boyutlarda kirletenlerdir. Fakat kir veya virüs olduklarını dahi bilmiyorsak, onları ayrıt edemiyorsak, onlar tarafından kirletilmekten ve istila edilmekten nasıl korunabiliriz?

HEDEF KİTLESİ Genel
TARİH/SAAT 17 Nisan 2016  16:00
YER Merit Eğitim Derneği Kavaklıdere/Ankara
SÜRESİ 60 dk.
ÜCRETİ Kişi başı 56 TL
   BİLETİXTEN BİLET AL katılım 30 kişi ile sınırlıdır